Gautas Seimo nario Kęstučio Pūko skundas dėl Info TV paskleistos informacijos

Gautas Seimo nario Kęstučio Pūko skundas dėl Info TV paskleistos informacijos

Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba gavo Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Pūko skundą dėl LNK televizijos valdomo Info TV kanalo paskleistos informacijos.

Skundas pateiktas dėl 2017-03-08 Info TV kanalu 17 val. transliuotos laidos Info diena, kurioje buvo rodomas žurnalistės reportažas. Tas pats reportažas dar kartą tą pačią dieną buvo parodytas laidoje „Žinios“ 18.30 val.

Skunde nurodoma, jog „LNK žurnalistai iš esmės iškraipė skelbiamos, neteisėtai gautos, informacijos kontekstą, paskelbė nepilnus (sumontuotus) garso įrašus, nutylėdami dalį reikšmingos informacijos, bei pateikė eilę tikrovės neatitinkančių faktų“. Teigiama, jog šiais reportažais LNK kanalas sukūrė tikrovės neatitinkančią žinią, kad Seimo narys Kęstutis Pūkas „neva seksualiai priekabiavo prie kandidačių į jo padėjėjos darbo vietą“.  

Seimo nario rašte teigiama, jog apsimetusi jo padėjėjos darbo ieškančia kandidate ir pasinaudojusi netikra pavarde, į jo kabinetą pateko LNK žurnalistė ir prieš jį įvykdė provokaciją. K.Pūkas teigia, kad tokiu būdu apie jį suformuota neigiama visuomenės nuomonė, pažeminta jo garbė ir orumas, pakenkta jo dalykinei ir asmeninei reputacijai.